بازهم ترکوندیم...

سلام:امروز هم ارشتا گرافیک دست به یک ایده جدید زده خدمتی نو و عالی که نظیرشو در هیچ سایتو وبلاگی تا به حال ندیده اید،خب اگر شما از اون دسته از وبسایت دارانی هستید که در امر تبلیغات کالاهای خود به دیگران دنبال راه حلی میگردید و یا دنبال مشتری برای کالاهای خود هستید و یا اینکه میخواهید آمار بازدید از وبلاگ و یا سایت خود را بالا ببرید و اگر دوست دارید به زیبایی وبلاگ وسایت خود جلوه ای تازه دهید پس با ما همراه باشید.

تیزر، لگو ، وبنر تبلیغاتی کدام یک را میپسندید ؟ساخت و طراحی آنرا به ارشتا گرافیک بسپارید ما میتوانیم این کار را در بهترین شیوه وزیباترین نوع آنرا به شما هدیه دهیم خب به نمونه کارهایی که در این ذیل برای شما قرار دادهیم توجه کنید بنر ولگوهای متحرک با حجمی بسار پایین که در پایین ترین سرعت اینترنت هم قابل نمایش هستند شما هم میتوانید با انتخاب یکی ازاین لگو ویابنر و بادادن سفارش درخصوص اعمال تعقیرات دلخواه تنها با 2000هزارتومان سفارش دهید.

لطفا قبل از سفارش به این نکات توجه فرمائید.

1-همان گونه که در نمونه های زیر مشاهده میکنید لگو وبنر شما دارای یک تصویر ثابت خواهد بو اما متن و جلوهای ویژه بکار رفته آن متحرک میباشد.

2-برای سفارش میتوانید تصویر مورد نظر خود را برای ما ارسال و با انتخاب یکی از نمونه های زیر جلوهای مورد نظر بر روی آن اعمال گردد.

3-میتوانید توضیحاتی در خصوص لگو وبنر خود داده و انتخاب طراحی و جلوهای ویژه آنرا به خود ما بسپارید.

4- اندازه لگو وبنر درخواستی خودرا در اندازه دلخوا اعلام نمائید و یا به سلیقه ما واگذار نمائید.

5-برای دادن سفارش حتما به شماره 09303230453تماس بگیرید بخاطر اینکه ممکنه در تحویل درخواست شما تاخیری ایجاد شود.

6-واما چگونگی پرداخت مبلغ 2000تومان شما نیازی نیست به بانکی مراجعه و مبلغ فوق را به حسابم واریز نمائید فقط کافیست یک عدد شارژ 2000تومانی ایرانس را برای ما ارسال نمائید.

7-هرگونه تضیحات دیگر درحین تماس به شما داده خواهد شد.

لطفا یکی از بنرها ویا لگو هارا انتخاب تا لگو وبنر شما مطابق آن طراحی شود.

 

 

 

   

 

 

 

 

 

/ 1 نظر / 15 بازدید
آرمان برتر

با سلام دوست عزیز ازفروشگاه آرمان برتردیدن فرمایید با استفاده از خرید اینترنتی در وقت خود صرفه جویی نمایید!!! بهترین ها را از ما بخواهید منتظر حضور شما درآرمان برتروخرید شما هستیم!!! http://hakhamanesh.shoperzfa.com باتشکر از خرید شما